Preloader
Drag

Зробити сайт можна самостійно або за допомогою професіоналів. У другому варіанті ви втрачаєте гроші, але економите час та нерви. А що робити далі, коли ви вже розібралися з цим питанням? Який саме сайт створити з нуля? Як взагалі надається послуга? Пропонуємо розібратися разом.

Який сайт замовити?

Бізнесмени, які тільки починають роботу в інтернеті, не мають уявлення про те, які сайти бувають і які підійдуть саме їм. Тож, давайте розпочнемо з цього.

Сайти поділяють за розмірами (кількістю інформації):

  • Лендінг. Його ще називають односторінковим, бо в ньому дійсно лише одна сторінка. На ній розміщуються від 3 до 20 блоків з інформацією – від опису послуги до контактів. Максимально проста конструкція, яка підійде для однієї пропозиції (товар, послуга) чи знайомства з компанією.
  • Сайт-візитка. Він має ті самі завдання, що лендінг, але відрізняється за розміром. На ньому може бути необмежена кількість сторінок і записів. Зазвичай він складається з меню, яке посилає на головні сторінки з основною інформацією. Теж простий варіант, який можна швидко створити.
  • Стандартний сайт. Його розробляють великі компанії, які хочуть розповісти про себе максимум інформації. Додатково до головних сторінок можна додати Блог з еспертними статтями, невеличкий онлайн-магазин, форум тощо.
  • Інформаційний сайт. Він розрахований на велику кількість статей, тому часто має навіть тисячі сторінок. Для інформаційного сайту потрібно багато місця на хостигу і час/гроші на створення записів.
  • Онлайн-магазин. Такий сайт має великий функціонал, який складно розробити. Тому інтернет-магазин коштує дорожче, а ціна не є фіксованою і залежить від опцій.

Вибір робить лише замовник, бо саме ваші гроші вкладаються. Але експерт, до якого ви звертаєтеся, може допомогти, роблячи акцент на тих послугах чи продуктах, що ви продаєте.

Приклади і ціни сайтів (таблиця)

Сайт Приклад Ціна (від)
Лендінг Продаж одного товару чи однієї послуги (іграшка-ховрашок, що розмовляє; масаж на дому; аренда квартири чи транспорта; послуги копірайтера, дизайнера, ілюстратора).
Сайт з воронки продажів (один з кроків воронки).
Знайомство з автором та його продуктом (книга, офлайн магазин, кафе без доставки, картинна галерея тощо).
10000
Візитка Усе перелічене вище + можливість додати інформацію, розкласти її по різних сторінках. Підійде будь-якій організації, яка не тільки презентує послугу чи товар, а і більш детально розповідає про себе. 17000
Звичайний Гарний вибір для великої компанії чи бізнесу, який бажає писати експертні статті, вести форум, щось продавати онлайн у невеликих кількостях (магазин товарів ручної роботи; ресторан; чат міста з новинами; турагенція; тату-салон; спортивний зал, магазин повітряних кульок, готель). 17000
Інформаційний Найкращий варіант для Блогу на будь-яку тему (найпопулярніші зараз – туризм, психологія, медицина, краса, здоров‘я, гроші, їжа). 33000
Магазин Магазин з більш ніж десятьма позиціями (продукти, товари, послуги) на “вітрині”, фільтром за характеристиками та можливістю купляти через інтернет. 55000

Замовлення сайту: етапи роботи

Уявімо, що ви вже знаєте, який сайт хочете і скільки приблизно він коштує. Тепер ви готові зробити замовлення. Етапи роботи наступні:

Крок 1. Ви залишаєте своє замовлення. Це можна зробити за цим посиланням чи за допомогою кнопки у кінці сторінки.

Крок 2. Ми зв’язуємося з вами упродовж п’яти хвилин і консультуємо за всіма питаннями.

Крок 3. Коли ми домовимося про усі деталі, ви залишаєте інформацію та оплачуєте 75% від вартості сайту. Інші 25% потрібно буде оплатити після того, як ви отримаєте готовий сайт.

Крок 4. Ви займаєтеся власними справами від двох до п’яти днів, а потім дивитеся сайт, який ми створили. Залишаєте свій відгук про те, що переробити чи додати до “чернетки”.

Крок 5. Через декілька днів ви дивитеся готовий сайт.

Далі є два варіанти: або усіх все влаштовує, або потрібно знов доробити сайт. В будь-якому випадку ми віддамо вам лише той продукт, що буде вам подобатися і відповідатиме задачам, які ви поставили.

Коли ваш сайт під ключ буде повністю готовий, ви оплачуєте останні 25% від його вартості. Далі ми домовляємося з вами стосовно подальшого адміністрування. Якщо ви захочете – ми будемо самі працювати з сайтом (публікувати статті, фільтрувати коментарі, відповідати в обговореннях тощо). Якщо ні – дамо вам інструкцію по роботі з адмінкою, усі логіни і паролі, а також іншу інформацію, яка буде вам потрібна.

Насправді все легше, ніж тут написано. Тому давайте спробуємо, і ви побачите, як швидко станете власником гарного, зручного, сучасного сайту!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *