Preloader
Drag

Блог

Застарілі способи залучення цільової аудиторії: п’ять НЕ

Існує багато способів залучити потенційних покупців. Деяки з них дійсно ефективні, деякі – потребують перевірки саме у вашій сфері діяльності, а інші – просто застарілі настільки, що тягнуть рекламну кампанію на дно. Як не робити, щоб у подальшому не ховатися під новими марками?

Читаті далі

Створення сайту: ціна, етапи роботи, різновиди

Зробити сайт можна самостійно або за допомогою професіоналів. У другому варіанті ви втрачаєте гроші, але економите час та нерви. А що робити далі, коли ви вже розібралися з цим питанням? Який саме сайт створити з нуля? Як взагалі надається послуга? Пропонуємо розібратися разом.

Читаті далі

Аналіз конкурентів

Аналіз конкурентів дозволяє зрозуміти, що цікавить покупців, які “фішки” користуються спросом, а які навпаки – дратують. Завдяки йому легко розробити новий конкурентноспосібний бренд. А якщо ви давно на ринку, моніторинг конкурентів допоможе поліпшити продукт чи послугу. У будь-якому разі це важливий інструмент для роботи над брендом.

Читаті далі

Чебуреки замість весілля: як молода родина з Франківщини відкрила бізнес під час війни

Отже, я вирішила купити чебуреків на головній алеї Яремче. І, доки чекала, розмовляла з хлопцем-кухарем. Дізналася, що він є власником фаст-фуду, і цю справу вони відкрили разом з дружиною зовсім нещодавно. Інтерв’ю начебто напросилося саме собою.

Читаті далі

Аналіз репутації в інтернеті

Аналіз репутації в інтернеті – інструмент, з яким варто працювати. Він демонструє відносини з покупцями чи клієнтами, партнерами, а також оголяє сильні та слабкі сторони бренду. Проводити таку аналітику потрібно регулярно. В залежності від масштабів бренду, це може бути від кожного дня до кожного року.

Читаті далі